Hakkımızda

Erma Temizlik 2011 yılından bu yana Tuzla'da faaliyet göstermektedir. Avusturalya menşeili Dulux grubun Selleys ve Hillmark ürünlerinin distribütörü olan firmamizin tüm ürün grubu Sağlık Bakanlığı’ndan onaylıdır.

Erma, Türkiye genelindeki yaygın bayi ağıyla hizmet ve kalitedeki iddialı liderliğini sürdürmektedir. Aynı zamanda bilgili, donanımlı ve saygılı ekibi ile de talep edilen zamanda, özenli, ilgili hizmet anlayışının da sadık bir temsilcisidir.

Ankastre ve beyaz eşya grubu bakım, koruma ve temizliğinin estetik, teknik ve hijyen açısından tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek geniş bir ürün grubuna sahip olan firma, bu alandaki akla gelen tek marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Öncelikle ankastre ve beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatmaya ve özelliklerini uzun yıllar muhafaza etmeye hizmet eden ürünler arasında; cam ve seramik ocak koruyucu ve temizleyicileri, inox yüzey koruyucu ve temizleyicileri, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi koku ve kireç gidericileri, davlumbaz filtre temizleyicileri, döküm, ızgara ve fırın yağ sökücüleri vb. birçok seçenek yer almaktadır.